• Podręczniki na rok 2021/2022

• Podręczniki dla oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2021/2022 obowiązujące w Szkole Podstawowej Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim zostaną zakupione dla całej grupy przez wychowawcę.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy I zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa I - "Pan Bóg jest naszym Ojcem" - wydawnictwo św. Wojciech - zestaw dwuczęciowy,

Uwaga ! Podręczniki dla klasy II zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa II - Chcemy poznać Pana Jezusa ( podręcznik. z ćwiczeniami - 2 części)

Uwaga ! Podręczniki dla klasy III zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa III - "Przyjmijmy Pana Jezusa" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik

Uwaga ! Podręczniki dla klasy IV zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego, religii i ćwiczenia do wdż.

Język niemiecki. Mach mit ! Neu 1. Wydawnictwo PWN. Podręcznik do klasy IV + zeszyt ćwiczeń dla klasy IV.

Religia klasa IV - "Jestem chrześcijaninem" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Wychowanie do życia w rodzinie - "Wędrująć ku dorosłości" - wydawnictwo Rubikon - zeszyt ćwiczeń  dla klasy IV.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy V zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego, religii i ćwiczenia do wdż.

Język niemiecki. Mach mit ! Neu 2. Wydawnictwo PWN. Podręcznik do klasy IV + zeszyt ćwiczeń dla klasy V.

Religia klasa V – „Bóg szuka człowieka” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Wychowanie do życia w rodzinie - "Wędrująć ku dorosłości" - wydawnictwo Rubikon - zeszyt ćwiczeń  dla klasy V.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VI zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego, religii i ćwiczenia do wdż.

Język niemiecki. Macht mit ! neu 3. Wydawnictwo PWN. Podręcznik do klasy VI + zeszyt ćwiczeń dla klasy VI. Mieczysław Materniak, Halina Wachowska.

Religia klasa VI – Jezus nas zbawia (podr. z ćwiczeniami - 2 części)  - wydawnictwo św. Wojciech.

Wychowanie do życia w rodzinie - "Wędrująć ku dorosłości" - wydawnictwo Rubikon - zeszyt ćwiczeń  dla klasy VI.

_________________________________________________________________________________________________

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VII zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii i ćwiczenia do wdż.

Religia klasa VII – „Spotkanie ze Słowem” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Wychowanie do życia w rodzinie - "Wędrująć ku dorosłości" - wydawnictwo Rubikon - zeszyt ćwiczeń  dla klasy VII.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VIII zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii i ćwiczenia do wdż.

Religia klasa VIII – „Aby nie ustać w drodze” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Wychowanie do życia w rodzinie - "Wędrująć ku dorosłości" - wydawnictwo Rubikon - zeszyt ćwiczeń  dla klasy VIII.

Pełna lista podręczników na rok szkolny 2021/2022 do pobrania Lista_podrecznikow_na_rok_szkolny_2021-2022.pdf