• Hymn szkoły

Pieśń radosna, pieśń wesoła
          Uroczyście niechaj brzmi,
          Gdy stuletnia nasza szkoła,
          nowym blaskiem dzisiaj lśni.

Pamiętajmy o patronie,                                                                                                                                              Dyrektorze z dawnych lat                                                                                                                                                  Żołnierz, wielki patriota.                                                                                                                                                Słowo Katyń poznał świat.

Szkoło, nasza szkoło
          Śpiewem Ci składamy cześć
          Przyrzekamy, twoje imię                                                                                                                                              Godnie i z szacunkiem nieść.

Z twej przeszłości, z twych tradycji
          Dumny każdy z nas
          Serca nasze tu składamy                                                                                                                                                  Tu jest Grodzisk tu nasz kraj!

hymn_melodia.mp3