• Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Chłopców.

• Kolejne zawody za nami. W dniu dzisiejszym w naszej hali sportowej odbyły się mistrzostwa gminy szkół podstawowych. W ramach igrzysk dzieci zmierzyli się chłopcy grający w piłkę ręczną. Po zaciętej rywalizacji nasi chłopcy zajęli 2 miejsce i zdobyli srebrne medale. Gratulujemy wszystkim drużynom wspaniałej sportowej rywalizacji. Kolejne zawody, tym razem w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej już w poniedziałek.

• Walentynki

• W tym roku obchodziliśmy niezwykły Bal Karnawałowy, ponieważ został on połączony z WALENTYNKAMI. Tego dnia już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wystrój sali balowej nawiązywał do walentynek i zachęcał do wspaniałej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach, tańcząc przy swoich ulubionych utworach. Bal Karnawałowo-Walentynkowy przyniósł wiele radości. Był również czas na słodki poczęstunek. Nie mogło zabraknąć Poczty Walentynkowej, która ma na celu kultywowanie tradycji walentynkowej, zachęcania dzieci do okazywania uczuć swoim bliskim i kolegom. Po balu zostały rozdane WALENTYNKI. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i walentynkowych kartek.

• Nowe technologie w szkole ....

• Nasza szkoła otrzymała od Firmy Learnetic, która realizuje Umowę na dostarczenie i wdrożenie aplikacji do szkół w ramach projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020" dostęp do Aplikacji Edukacyjnej wykorzystującej technologię 3D. Wspomniana Aplikacja umożliwia unowocześnienie procesu kształcenia, poprzez wdrożenie innowacyjnych metod kształcenia wykorzystujących nowoczesne technologie, w tym oprogramowanie edukacyjne 3D, uzyskanie dodatkowych kwalifikacji, wzrost kompetencji uczniów i nauczyciel i jakości kształcenia. Aplikacja zawiera materiały do nauki biologii, chemii, fizyki, geografii, matematyki, historii i kultury. Zainstalowanie Aplikacji Edukacyjnej będzie możliwe na 100 niezależnych od siebie urządzeniach np. tabletach, laptopach, komputerach, tablicach interaktywnych.