Podręczniki na rok 2018/2019

Podręczniki dla oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018 obowiązujące w Szkole Podstawowej Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim.

L.p.

Przedmiot/edukacja

Tytuł serii

Wydawnictwo

Tytuł podręcznika

Autor podręcznika

1.

Wychowanie przedszkolne.

"Olek i Ada - B" – dla 5-latków

„Olek i Ada - B+” – dla 6-latków

MAC

„Olek i Ada -B” dla 5-latków.

„Olek i Ada B+"dla 6-latków

„I love boo” - język angielski

Wiesława Żaba - Żabińska

Uwaga ! Do oddziału przedszkolnego proszę nie kupować podręcznika do religii.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy I zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa I - "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik + karty pracy

Uwaga ! Podręczniki dla klasy II zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa II - "Kochamy Pana Jezusa" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy III zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa III - "Przyjmijmy Pana Jezusa" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy IV zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego i religii:

Język niemiecki. Macht mit ! 1. Wydawnictwo Szkolne PWN. Podręcznik do klasy IV. Zeszyt ćwiczeń dla klasy IV. Mieczysław Materniak, Halina Wachowska.

Religia klasa IV - "Jestem chrześcijaninem" - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy V zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego i religii:

Język niemiecki. Macht mit ! 2. Wydawnictwo Szkolne PWN. Podręcznik do klasy V. Zeszyt ćwiczeń dla klasy V. Mieczysław Materniak, Halina Wachowska.

Religia klasa V – „Wierzę w Boga” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VI zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do języka niemieckiego i religii:

Język niemiecki. Macht mit ! 3. Wydawnictwo Szkolne PWN. Podręcznik do klasy VI. Zeszyt ćwiczeń dla klasy VI. Mieczysław Materniak, Halina Wachowska.

Religia klasa VI – „Wierzę w Kościół” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

_________________________________________________________________________________________________

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VII zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa VII – „Spotkanie ze Słowem” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Uwaga ! Podręczniki dla klasy VIII zakupuje szkoła. Rodzice zaopatruję dziecko tylko w podręcznik do religii:

Religia klasa VIII – „Aby nie ustać w drodze” - wydawnictwo św. Wojciech - podręcznik.

Pełna lista podręczników na rok szkolny 2018/2019 do pobrania Szkolna_lista_podrecznikow_na_rok_szkolny_2018.pdf

• Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim
    ul. Środkowa 56