W piątek 22 maja, jako ostatnia, w warsztatach tworzenia zakładek do książek długopisami 3D uczestniczyła klasa 3a.
To był tydzień pełen kreatywności, uśmiechu i świetnej zabawy. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i piękne prace!
Do zobaczenia za rok podczas kolejnego Tygodnia Bibliotek!
Zapraszamy również do odwiedzania biblioteki i odkrywania świata książek każdego dnia!
Serdeczne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 7b – Oliwii, Ignacego i Olgi – którzy przez cały tydzień Tygodnia Bibliotek wspierali młodszych uczniów podczas warsztatów. Dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i pomoc, dzięki której zajęcia mogły przebiegać sprawnie i w miłej atmosferze!