Informujemy, iż Nasza szkoła przystąpiła do programu "Wzorowa łazienka". Nadrzędnym celem programu jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach oraz zwiększenie bezpieczeństwa i dbałość o zdrowie najmłodszych. Ty również możesz pomóc swojej szkole, szkole swojego dziecka w spełnieniu marzeń o wzorowej łazience. Wystarczy, że oddasz głos na prace plastyczne umieszczone w galerii szkoły. Głosuj na naszą szkołę i zaproś do akcji znajomych. Główna wygrana to 30 tys. złotych na rermont łazienki, kolejne 200 szkół z największą liczbą głosów otrzyma roczny zestaw produktów DOMESTOS. Aby oddać głos skorzystaj z poniższego linka http://wzorowalazienka.pl/galeria/2439 Głosowanie traw do 30 listopada. Prosimy o codzienne głosowanie.
Uwaga - informacja Prezesa KRUS
W załaczniku publikujemy list Prezesa KRUS wystosowany do rolników, w którym informuje o fakcie objęcia ubezpieczeniem NNW każdego dziecka poniżej 16 roku życia w rodzinie osób ubezpieczonych w pełnym zakresie w KRUS List.pdf
Narodowe Święto Niepodległości w szkole
Dnia 09 listopada 2016 roku odbył się uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości. Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy V pod kierunkiem wychowawczyni pani Beaty Pałygi. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy oraz wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Przypomniane zostały ważne wydarzenia historyczne związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Muzyczne tło dla recytowanych utworów stanowiły pieśni patriotyczne w wykonaniu szkolnego chóru po batutą pani Katarzyny Budy. Uczniowie naszej szkoły uważnie uczestniczyli w " lekcji historii" dotyczącej drogi, jaką musiała przebyć Polska, aby odzyskać wolność. Za pomocą symboli, pieśni i krótkiej inscenizacji pod tytułem „Szabla” została przedstawiona sytuacja Polaków pod zaborami, a także powstania, które świadczyły o wielkim patriotyzmie naszych rodaków. Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny.
Zebrana makulatura, będzie lektura.
W październiku 2016 r. – uczniowie naszej szkoły wspierani przez swoich rodziców, po raz kolejny zaangażowali się aktywnie w zbiórkę makulatury. Zbiórka na celu rozbudzenie wśród dzieci poczucia odpowiedzialności za stan naszych lasów i ograniczenia ich wyrębu z przeznaczeniem na produkcję papieru i wyrobów papierowych. Priorytetem akcji zbiórki makulatury oprócz aspektu ekologicznego jest pozyskiwanie funduszy na zakup lektur szkolnych. Zebraliśmy 1.583 kg, a kwotę 474,90 zł, przekazaliśmy na konto Rady Rodziców. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i zachęcamy do dalszej segregacji i zbierania makulatury.
Pielęgniarka szkolna.
W naszej szkole funkcję pielęgniarki szkolnej pełni pani Janina Kościelniak. Jest dyplomowaną pielęgniarką, ukończyła Liceum Medyczne w Rawiczu. Od 2010 roku w każdą środę i co drugi piątek w swoim gabinecie higieny szkolnej troszczy się o zdrowie naszych uczniów, realizując zadania, do których należą: planowanie i realizacja profilaktycznej opieki zdrowotnej nad uczniami, wykonanie testów przesiewowych w celu przygotowania do badania bilansowego: ocena rozwoju fizycznego (wzrost, masa ciała), badanie ostrości wzroku, wykrywanie wad postawy, pomiary ciśnienia tętniczego. Ponadto sprawowanie opieki nad uczniami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi, udzielanie pomocy przedlekarskiej w przypadku nagłych zachorowań i urazów, prowadzenie u uczniów szkół podstawowych (I - IV) fluoryzacji, współdziałanie w tworzeniu szkoły promującej zdrowie, współpraca z dyrektorem szkoły, pedagogiem, gronem pedagogicznym, realizowanie edukacji zdrowotnej dla uczniów i ich rodziców: zasady zdrowego żywienia, higiena osobista, higiena jamy ustnej, pierwsza pomoc pmedyczna, profilaktyka nowotworów – działania edukacyjne zmierzające do wyeliminowania bądź ograniczenia chorób nowotworowych, zdrowy styl życia – zwiększenie aktywności fizycznej, program antynikotynowy – wzrastanie w środowisku wolnym od dymu tytoniowego oraz uświadomienie szkodliwości palenia tytoniu. Przygotowuje też uczniów do konkursów: o ruchu drogowym i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Gabinet szkolny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny np. do pomiaru ciśnienia tętniczego, pomiaru ciepłoty ciała, apteczkę przenośną pierwszej pomocy przedmedycznej, tablice do badania wzroku oraz nowoczesną wagę elektroniczną do pomiaru masy ciała i wzrostu. Pani Janka swoim uśmiechem, życzliwością i fachowością zyskała zaufanie uczniów i pracowników szkoły.
Pasowanie na ucznia klasy I
Pasowanie na pierwszoklasistów w Naszej szkole odbyło się 25 października 2016 r. o godz. 17.00 Uczniowie klasy pierwszej przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Dzielnie uczyli tekstów, wierszy, piosenek, wytrwale ćwiczyli pod opieką wychowawczyni Pani Joanny Dalaszyńskiej. Ubrani w świąteczny strój galowy, wśród pięknie udekorowanej sali wystąpili uroczyście przed swoimi rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi: Panem Burmistrzem Henrykiem Szymańskim, Panem Radnym Józefem Gawronem, Panią Karoliną Nadobnik – Przewodniczącą Rady Rodziców. Dyrektor szkoły powitał gorąco rodziców, gości, a szczególnie serdecznie klasę pierwszą, której "oddał głos". Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie. Po burzy oklasków, w odświętnych strojach, w kolorowych biretach na głowach pierwszacy błysnęli talentem. Znajomość przepisów ruchu drogowego, pięknie zaśpiewane piosenki, przyjaźń i koleżeństwo w grupie rówieśniczej to dowód, że dzieci są gotowe do sumiennej pracy w szkole.Po zakończonej części artystycznej wychowawczyni klasy w imieniu uczniów zwróciła się do Dyrektora szkoły o przyjęcie tej grupy dzieci do grona społeczności szkolnej.W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pan dyrektor dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Po czym wychowawczyni wręczyła swoim pociechom pamiątkowe dyplomy. Następnie uczniowie klasy IV życzyli sukcesów w nauce oraz zapewniali o pomocy i opiece starszych kolegów w szkole i poza nią. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście, którzy wręczyli dzieciom upominki. Pan Burmistrz przekazał długopisy i pinsy z herbem Grodziska Wlkp. Pani Przewodnicząca Rady Rodziców odznaki – tarcze szkolne. Również rodzice pamiętali o święcie dzieci i wręczyli im wyprawki szkolne oraz zorganizowali "słodkie" przyjęcie. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci. Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny.
Znicze pamięci
Dnia 25.10. 2016 r. uczniowie klasy szóstej z wychowawczynią przed zbliżającym się świętem zmarłych udali się na ulicę Rakoniewicką przy, której znajduje się najstarszy cmentarz katolicki oraz pomnik poległych kosynierów z okresu Wiosny Ludów z 1848r. Naszym przewodnikiem był pan Dariusz Matuszewski, który bardzo chętnie przekazał nam swoją wiedzę o tym historycznym miejscu i wydarzeniach z nim związanych. Poznaliśmy też ciekawe legendy o kościółku i terenu wokół niego.Zapaliliśmy znicze i odmówiliśmy modlitwę za dusze zmarłych mieszkańców Grodziska oraz bezimiennych żołnierzach-kosynierach poległych za wolność Polski. Pragniemy osobiście zadbać o to, aby pamięć o bohaterach naszego miasta przetrwała dla następnych pokoleń. Takie lekcje uczą nas patriotyzmu, miłości do ziemi ojczystej i zainteresowania historią swojego regionu. Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny.
Uwaga rodzice/opiekunowie.
Informujemy, iż dzień 31 października 2016 r. (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tym dniu w szkole czynna bedzie świetlica w godzinach 7.00 - 15.00. Prosze poinformować o wychowawców o chęci skorzystania z opieki szkoły nad swoim dzieckiem w tym dniu.
Zaproszenie na warsztaty malarsko - rysunkowe
Uwaga rodzice/opiekunowie.
Informuję, iż dzień 14.10.2016 r. (Dzień Edukacji Narodowej) jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych. W tym dniu w szkole czynna będzie świetlica w godzinach 7.00-15.00. Proszę poinformować wychowawców o chęci skorzystania z opieki szkoły nad swoim dzieckiem w tym dniu.
Uwaga rodzice/opiekunowie.
Stołówki Gminne w Grodzisku Wlkp. w związku z licznymi Państwa pytaniami dotyczącymi wnoszenia opłat i zasad korzystania z posiłków przekazują wyciąg z „ Regulaminu zachowania się, kultury spożywania posiłków i zasad bezpieczeństwa w czasie przebywania osób żywiących się na terenie stołówek prowadzonych przez Stołówki Gminne w Grodzisku Wielkopolskim oraz zasad odpłatności za korzystanie z posiłków”, który reguluje w/w zasady.
§ 2. ZASADY WNOSZENIA OPŁATNOŚCI ZA POSIŁKI
1. Odpłatność za obiady za dany miesiąc uiszczana jest poprzez wpłatę bądź przelew na rachunek bankowy Stołówek Gminnych prowadzony w Banku Spółdzielczym w Grodzisku Wielkopolskim o numerze: 94 9063 0008 0000 0025 8371 0001. Na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Stołówkami Gminnymi, a placówkami oświatowymi dopuszcza się możliwość uiszczania odpłatności za posiłki u osoby wskazanej przez dyrektora placówki oświatowej.
2. Opłaty za posiłki uiszcza się za cały miesiąc z góry do 10-go dnia danego miesiąca, chyba że z umowy zawartej indywidualnie ze Stołówkami Gminnymi wynika inaczej. Wówczas obowiązują postanowienia umowne.
3. Za posiłki zakupione w pakietach nie obejmujących całego miesiąca kalendarzowego odpłatność za posiłki należy uiścić najpóźniej w dniu poprzedzającym skorzystanie z pierwszego posiłku.
4. Po ustaleniu, że na właściwe konto bankowe Stołówek Gminnych wpłynęła opłata za posiłki, osoba uprawniona do spożycia posiłku w stołówce mieszczącej się w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Grodzisku Wielkopolskim otrzyma elektroniczną kartę posiłkową, upoważniającą ją do odbioru zakupionych posiłków.
5. Stołówki Gminne sprzedają obiady wyłącznie w pakietach miesięcznych lub w pakietach obejmujących co najmniej pięć posiłków w ustalonych z góry dniach.
7. Całkowita rezygnacja z posiłków musi być zgłoszona osobiście u intendenta i odnotowana w deklaracji, której druk należy pobrać od pracownika Stołówek Gminnych lub od intendenta. W celu zwrotu nadpłaconej kwoty za posiłki, należy złożyć pisemny wniosek wraz z podaniem numeru konta, na który nastąpi jej zwrot. W przypadku braku posiadania rachunku bankowego zwrot nastąpi w sposób uzgodniony indywidualnie ze Stołówkami Gminnymi.
§ 3. ZWROTY ZA NIEWYKORZYSTANE OBIADY
1. Nieskorzystanie przez osobę korzystającą z posiłków w danym dniu należy zgłosić osobiście u intendenta Stołówek Gminnych, telefonicznie pod numerem 61 227 12 99 lub e-mailem pod adres poczty elektronicznej: sekretariat@stolowkigminne.pl w tym samym dniu, najpóźniej do godziny 11:00. Jeżeli w kolejnych dniach osoba ta nie będzie mogła korzysta z posiłków to również zobowiązana jest zawiadomić o tym Stołówki Gminne oraz o ilości i terminie przewidywanej niemożności korzystania z posiłków.
2. Odpłatność za niewykorzystany posiłek przysługujący w dniu dokonania zgłoszenia nie jest zwracana.
3. Uiszczone opłaty za niewykorzystane posiłki zostaną zaliczone na poczet należności za posiłki w miesiącu następnym. W przypadku rezygnacji z posiłków w kolejnym miesiącu nadpłacona kwota zostanie zwrócona na wskazany w § 2 ust. 7 niniejszego Regulaminu.
4. Podczas nieobecności w szkole ucznia, jego rodzic lub opiekun lub inna upoważniona przez nich osoba ma prawo w godzinach wydawania posiłków pobrać posiłek do domu we własnych naczyniach. Stołówki Gminne nie ponoszą odpowiedzialności za stan sanitarny naczyń własnych przyniesionych przez osobę pobierającą posiłek na wynos.
5. Podczas nieobecności w szkole ucznia objętego programem dożywiania w ramach programu dożywianie dzieci i młodzieży finansowanego przez OPS, rodzic, opiekun prawny lub inna upoważniona przez nich osoba ma prawo w godzinach wydawania posiłków pobrać obiad do domu we własnych naczyniach. Ust. 4 niniejszego paragrafu stosuje się odpowiednio.
6. Niezgłoszona niemożność korzystania z posiłków w danych dniach skutkuje niemożnością odliczenia opłaty za niewykorzystane posiłki.
Projekt Cyfrowobezpieczni.pl. Bezpieczna Szkoła Cyfrowa.
Nasza szkoła przystąpiła do projektu Cyfrowobezpieczni.pl. Bezpieczna Szkoła Cyfrowa. Pierwszym etapem projektu jest wypełnienie ankiet, które zdiagnozują problemy bezpieczeństwa w sieci. Wypełnienie tych ankiet jest niezbędne, aby projekt wszedł w życie. Zamieszczam linki do ankiet, o wypełnienie których prosimy całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów, i rodziców. Im więcej osób weźmie udział w badaniach, tym lepiej. Zwracam też uwagę, że ankieta jest w trzech wersjach - inny link jest dla rodziców, inny dla nauczycieli, a inny dla uczniów.
Ankieta dla nauczycieli kl.1-3 -
https://www.webankieta.pl/ankieta/240459/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-nauczyciele-1-3-sp.html
Ankieta dla nauczycieli kl. 4-6 -
https://www.webankieta.pl/ankieta/240867/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-nauczyciele-4-6-sp.html
Ankieta dla uczniów kl. 4-6 -
https://www.webankieta.pl/ankieta/240919/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-uczniowie-4-6-sp.html
Ankieta dla rodziców uczniów kl. 1-3 -
https://rodzice1-3.webankieta.pl/
Ankieta dla rodziców uczniów kl. 4-6 -
https://www.webankieta.pl/ankieta/240899/badania-kompetencji-wiedzy-i-postaw-zwiazanych-z-profilaktyka-e-zagrozen-rodzice-4-6-sp.html
Badanie jest w pełni anonimowe i ma charakter ogólnopolski. Wypełniający ankietę nie są identyfikowani ani na poziomie konkretnej osoby ani nawet na poziomie szkoły - będziemy w ankiecie prosić wyłącznie o określenie województwa. Celem badania jest określenie poziomu wiedzy i świadomości związanych z zagrożeniami dla uczniów w świecie cyfrowym na skalę całego kraju.
Uwaga rodzice/opiekunowie. Ubezpieczenie NNW uczniów szkoły.
Rada Rodziców podjęła decyzję o wyborze ubezpieczyciela na rok szkolny 2016/2017. Będzie to Towarzystwo Ubezpieczeniowe CONCORDIA. Wybrano też wariant ubezpieczenia z sumą ubezpieczenia 16 000 zł, składka roczna 33 złote. Wkrótce przekażemy Państwu Ogólne Warunki Ubezpieczenia.
Projekt "Matematyką można też się bawić".
Miło nam jest poinformować, iż Zarząd mFundacji mBanku zdecydował o przyznaniu szkole dofinasowania w kwocie 3000 zł. na realizację projektu "Matematyką mozna też się bawić". Uczniowie klas IV-VI wezmą udział w dodatkowych, zajęciach rozwijających umiejętności matematyczne, podczas których poprzez doświadczenia i zabawę pogłębią wiedzę z matematyki. Dzieci rozwiną m.in. wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie podczas warsztatów i zajęć terenowych. Dla urozmaicenia zajęć, uczniowie będą korzystać z matematycznych programów multimedialnych, gier dydaktycznych przedstawiających podstawowe działania i pojęcia matematyczne, rebusów i układanek, będą budować własne bryły, wezmą udział w podchodach matematycznych. Ponadto zostanie zorganizowany konkurs "Jeden z pięciu "o tytuł "Mistrza Matematyki", do którego zostaną zaproszeni również uczniowie z innych szkół w gminie. Celem projektu jest m.in. rozwijanie u uczniów umiejętności matematycznych, zdolności poznawczych, logicznego i abstrakcyjnego myślenia, podniesienie motywacji do nauki matematyki, zwiększenie liczby uczniów biorących udział w konkursach i zabawach szkolnych z zakresu matematyki. Realizując ten projekt chcemy udowodnić, że matematyka, to nie tylko trudne zadania, dziwne liczby i abstrakcyjne figury, ale również znakomita zabawa i świetna przygoda. Zamierzamy włączyć w "zabawę" matematyką szeroką grupę osób. Mamy tu na myśli dzieci naszej szkoły z klas IV - VI, nauczycieli, rodziców, jak również uczniów z sąsiednich, zaprzyjaźnionych szkół w gminie.
Spotkanie pożniwne
Koło Gospodyń Wiejskich w Kobylnikach i Sołtys Chrustowa zapraszają na "Spotkanie Pożniwne", które odbędzie sie dnia 24 września 2016 roku w Wigwamie w Zdroju. Początek o godzinie 16.00. W programie: zawody strzeleckie, atrakcje dla dzieci, "coś na ząb", zabawa pożniwna. Zapraszamy.
Spotkanie z rodzicami
W dniu 14 września (środa) 2016 r. o godzinie 16.30 odbędzie sie spotkanie rodziców z wychowawcami i nauczycielami. W programie: spotkanie ogólne, następnie spotkania z wychowawcami (ubezpieczenie, koncepcja pracy, dane dostępowe do dziennika elektronicznego, programy wychowawczy i profilaktyki). Zapraszamy.
Nadanie szkole imienia kpt. Józefa Rejdycha.
Dzień 1 września 2016 r. zapisał się w historii naszej szkoły w sposób szczególny. Uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017 towarzyszyły dwa najważniejsze wydarzenia. Po 120 latach istnienia otrzymała ona sztandar i nadano jej zaszczytne imię kapitana Józefa Rejdycha - byłego kierownika szkoły, zamordowanego w Katyniu. Uroczystości towarzyszyło motto „ Zachować historię, wychować przyszłość”. Jest to cel, który przyświeca nam na co dzień w procesie wychowania młodego pokolenia, a przekazywanie historii najbliższego regionu i kraju, pamięć o ludziach dla niego zasłużonych to nasze główne zadania. Podniosły charakter uroczystości poprzedziła msza polowa na dziedzińcu szkoły, którą odprawił ks. proboszcz Marek Sobkowiak. Przy dźwiękach werbli rodzice wprowadzili poczet flagowy i sztandarowy, po czy odśpiewano hymn państwowy. Uroczystość prowadzili nauczyciel szkoły, pani Natalia Żok – Klorek i pan Tomasz Pierszalski. Następnie dyrektor szkoły Karol Hoffman w imieniu społeczności szkoły powitał gości przybyłych na uroczystość, wśród których byli między innymi Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, Honorowy Obywatela Grodziska pana Wojciech Jankowiak, przedstawiciel Wielkopolskiego Kuratora Oświaty – st. wizytatora pan Leszek Szczepaniak, burmistrz Grodziska Wielkopolskiego – pan Henryk Szymański, Przewodniczący Rady Miejskiej w Grodzisku Wielkopolskim – pan Marek Kinecki, członkowie rodziny patrona – państwo Marzena i Maciej Karwaccy oraz Alicja Tarada, pan Marek Pelczyński - były dyrektor naszej szkoły. Przewodniczący Marek Kinecki odczytał i wręczył dyrektorowi uchwałę Rady Miejskiej Grodziska Wlkp. o nadaniu naszej szkole imienia kpt. Józefa Rejdycha. Najważniejszy symbol naszej szkoły – sztandar na prośbę Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Karoliny Nadobnik został poświęcony przez proboszcza naszej parafii i po ślubowaniu przez uczniów, rodziców i nauczycieli przekazany w ich ręce. Odśpiewano nowy hymn szkoły. Przywołując słowa Prymasa Tysiąclecia, księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego „Kiedy pamięć ludzka zawodzi, dalej mówią kamienie", odsłonięto na ścianie budynku naszej szkoły pamiątkową tablicę, ufundowaną przez samorząd grodziski. Upamiętnia ona i oddaje hołd zamordowanemu w Katyniu, patronowi szkoły Józefowi Rejdychowi. Odsłonięcia dokonał wicemarszałek Wojciech Jankowiak, burmistrz Grodziska Wlkp., pan Henryk Szymański z wnuczkami patrona panią Marzeną Krawacką i Alicją Tarada. Montaż słowno-muzyczny przygotowany przez panią Anną Jakubowską ukazał tragiczny los patrona szkoły i tysiąca innych zamordowanych przez sowietów w wierszu „Pamięci Józefa Rejdycha”- recytowała uczennica Martyna Maik i piosence „Ostatni list” –w wykonaniu Natalii Dalaszyńskiej. Piosenkę „Pamiętamy i dziękujemy” w wykonaniu chórku szkolnego pod kierunkiem pani Katarzyny Budy zadedykowano wszystkim dyrektorom i nauczycielom, którzy uczyli w naszej szkole, składając im w niej hołd i ogromne podziękowanie za lata pracy, serce i trud. Wierszem „Nowy rok szkolny” Maja Borowczak i Kacper Mańkowski wprowadzili uczniów w nowy rok szkolny a piosenka „Woła na szkoła” w wykonaniu chóru zachęciła ich do pracy, zabawy i nauki. Podniosły charakter uroczystości uświetnił polonez w strojach ludowych w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Decyzją Rady Pedagogicznej ustanowiono dzień 13 kwietnia Dniem Patrona Szkoły. W świetlicy szkolnej obejrzano okolicznościową wystawę i dokonano wpisów do kroniki szkolnej. Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywny udział w tym jednym z najważniejszych dni w życiu szkoły; gościom, rodzicom, nauczycielom i dzieciom. Radzie Rodziców i sponsorom za ufundowanie sztandaru. Uroczystość pozostawiła niezadarte wspomnienia i niezapomniane wrażenia, pozostanie na pewno na długo w naszych sercach i pamięci. Zdjęcia w zakładce Album fotograficzny.
Początek nowego roku szkolnego 2016/2017
W dniu 1 września 2016 r. nastąpi rozpoczęcie nowego roku szkolnego wg następującego porządku: o godzinie 13.30 odbędzie się spotkanie uzniów z wychowawcami (oddział przedszkolny - sala 01, kl. I - sala 13, klasa IIa - sala 12, klasa IIb - sala 03, klasa IIIa - sala 11, klasa IIIb - sala 02, klasa IVa - sala 16, klasa IVb - sala 14, klasa V - sala 04, klasa VI - sala 15), o godzinie 14.00 na dziedzińcu szkoły - msza św. polowa, następnie uroczystości związane z nadaniem szkole imienia, wręczeniem sztandaru i inauguracją nowego roku szkolnego 2016/2017. Zapraszamy. Poniżej zamieszczamy list Ministra Edukacji Narodowej skierowany do uczniów, rodziców i nauczycieli w związku z początkiem nowego roku szkolnego. List_Ministra_Edukacji_Narodowej_do_Nauczycieli.pdf Rozkład jady autobusów:
2 Autobus
Zdrój ul. Kąkolewska godz. 12:20
Czarna Wieś wysypisko godz. 12:30
Zdrój st. koni godz. 12:35
Zdrój wieś godz. 12:40
SP4 godz. 12:45
Chrustowo godz. 12.50
Ujazd Huby 12.55
Młyniewo godz. 13.05
ul. Dolna, Strumykowa godz. 13.10
SP4 godz. 13:15
6 Autobus
Grodzisk 13:00
Kobylniki godz.13:05
ul. Górna godz.13:10
SP4 godz. 13:15
Odwozy:
2 AUTOBUS
SP4 godz. 16:00
Zdrój ul. Kąkolewska
Czarna Wieś wysypisko
Zdrój st. koni
Zdrój wieś
SP4
Chrustowo
Ujazd Huby
Młyniewo
ul. Dolna, Strumykowa
6 AUTOBUS
SP4 godz. 16:00
Kobylniki
Ul. Górna
Grodzisk
Uwaga rodzice/opiekunowie dzieci z oddziału przedszkolnego.
Zapraszamy Państwa na spotkanie organizacyjne, które odbędzie sie w dniu 23 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.00 w sali 01.
Archiwum Aktualności